Board

Photographer: Otto Virtanen


Board of Year 2019


President
Puheenjohtaja : Mari Stenberg

Mari Stenberg
mari.h.stenberg@student.jyu.fi
Vice President
Varapuheenjohtaja : Nella Heikinmäki

Nella Heikinmäki
nella.k.heikinmaki@student.jyu.fi
Secretary
Sihteeri : Niko Kangasniemi

Katri Ketola
katri.m.c.ketola@student.jyu.fi
Treasurer
Taloudenhoitaja : Anette Ursin

Anette Ursin
anette.a.k.ursin@student.jyu.fi
Information Officer
Tiedotusvastaava : Pyry Alenius

Pyry Alenius
pyry.at.alenius@student.jyu.fi
Event Coordinator
Tapahtumakoordinaattori : Nelli Rauhala

Nelli Rauhala
nelli.f.rauhala@student.jyu.fi
Event Manager
Tapahtumavastaava : Laura Miettinen

Laura Miettinen
laura.e.miettinen@student.jyu.fi
Event Manager
Tapahtumavastaava : Milja Mehtonen

Milja Mehtonen
milja.l.h.mehtonen@student.jyu.fi
Host/Environmental representative
Isäntä/ympäristövastaava : Miikka Miettinen

Miikka Miettinen
mitamiet@student.jyu.fi
Excercise and Sobriety Manager
Liikunta- ja raittiusvastaava : Johannes Ilomäki

Johannes Ilomäki
joanilom@student.jyu.fi
Nature event coordinator
Luontoretkivastaava : Ronja Kiviö

Ronja Kiviö
ronja.e.kivio@student.jyu.fi
SoPo KoPo
SoPo KoPo : Sami Salmikangas

Sami Salmikangas
sami.i.salmikangas@student.jyu.fi

Social- and educational affairs representative


Officers of Year 2019


LAN party representative
Lanivastaava : Pekka Roivas

Pekka Roivas
pekka.n.t.roivas@student.jyu.fi
Master of Mähinä/Webmaster
Mähinämaisteri/Webmaster : Elisa Salmivirta

Elisa Salmivirta
elisa.e.salmivirta@student.jyu.fi
LOIMU-representative
LOIMU-vastaava : Nina Kumpulainen

Nina Kumpulainen
nina.l.m.kumpulainen@student.jyu.fi
Huiskilo-representative
Huiskilovastaava : Roosa Vanhatalo

Roosa Vanhatalo
roosa.i.s.vanhatalo@student.jyu.fi
Chief Editor of Äänielin
Äänielimen päätoimittaja : Veera Schroderus

Veera Schroderus
veera.i.schroderus@student.jyu.fi
Tanssi- ja hyönteisvastaava
Dance and insect representative
Tanssi- ja hyönteisvastaava : Anni Järvenpää

Anni Järvenpää
anni.v.jarvenpaa@student.jyu.fi