Hallitus

Vuoden 2018 hallitus

Puheenjohtaja

Puheenjohtaja : Nella Heikinmäki

Nella Heikinmäki

nella.k.heikinmaki@student.jyu.fi

Varapuheenjohtaja

Varapuheenjohtaja : Sanni Erämies

Sanni Erämies

sanni.k.eramies@student.jyu.fi

Sihteeri

Sihteeri : Sami Salmikangas

Sami Salmikangas

sami.i.salmikangas@student.jyu.fi

Rahastonhoitaja

Rahastonhoitaja : Nina Kumpulainen

Nina Kumpulainen

nina.l.m.kumpulainen@student.jyu.fi

Tiedotusvastaava

Tiedotusvastaava : Miikka Miettinen

Miikka Miettinen

Mitamiet@student.jyu.fi

Tapahtumakoordinaattori

Tapahtumakoordinaattori : Mari Stenberg

Mari Stenberg

mari.h.stenberg@student.jyu.fi

Tapahtumavastaava

Tapahtumavastaava : Nelli Rauhala

Nelli Rauhala

nelli.f.rauhala@student.jyu.fi

Tapahtumavastaava

Tapahtumavastaava : Kiia Hartikainen

Kiia Hartikainen

kiia.l.e.hartikainen@student.jyu.fi

Emäntä/Ympäristövastaava

Emäntä/Ympäristövastaava : Jenni Lainio

Jenni Lainio

jenni.j.c.lainio@student.jyu.fi

Liikunta- ja raittiusvastaava

Liikunta- ja raittiusvastaava : Aki Nikkinen

Aki Nikkinen

aki.p.nikkinen@student.jyu.fi

Luontoretkivastaava

Luontoretkivastaava : Markus Tuloisela

Markus Tuloisela

markus.w.tuloisela@student.jyu.fi

SoPo KoPo

SoPo KoPo : Anni Järvenpää

Anni Järvenpää

anni.v.jarvenpaa@student.jyu.fi
Sosiaalipoliittinen ja koulutuspoliittinen vastaava

 

Vuoden 2018 virkailijat

Lanivastaava

Lanivastaava : Pekka Roivas

Pekka Roivas

pekka.n.t.roivas@student.jyu.fi

KV-vastaava

KV-vastaava : Heini Hyvärinen

Heini Hyvärinen

heini.s.h.hyvarinen@student.jyu.fi

LOIMU-vastaava

LOIMU-vastaava : Elisa Salmivirta

Elisa Salmivirta

elisa.e.salmivirta@student.jyu.fi

Huiskilovastaava

Huiskilovastaava : Oona Savander

Oona Savander

oona.e.savander@student.jyu.fi

Äänielimen päätoimittaja

Äänielimen päätoimittaja : Eetu Selenius

Eetu Selenius

eetu.v.a.selenius@student.jyu.fi

Tanssi- ja hyönteisvastaava

Tanssi- ja hyönteisvastaava : Terhi Alsila

Terhi Alsila

terhi.alsila@hotmail.com

Kuvat: Markus Tuloisela ja Sanni Erämies