Hallitus

Vuoden 2017 hallitus

Puheenjohtaja

Puheenjohtaja : Kimi Nurminen

Kimi Nurminen

kimi.s.a.nurminen@student.jyu.fi

Varapuheenjohtaja

Varapuheenjohtaja : Anni Järvenpää

Anni Järvenpää

anni.v.jarvenpaa@student.jyu.fi

Sihteeri

Sihteeri : Tino Kantoluoto

Tino Kantoluoto

tino.v.v.kantoluoto@student.jyu.fi

Rahastonhoitaja

Rahastonhoitaja : Nella Heikinmäki

Nella Heikinmäki

nella.k.heikinmaki@student.jyu.fi

Tiedotusvastaava

Tiedotusvastaava : Ronja Kiviö

Ronja Kiviö

ronja.e.kivio@student.jyu.fi

Tapahtumakoordinaattori

Tapahtumakoordinaattori : Petra Kautonen

Petra Kautonen

petra.p.kautonen@student.jyu.fi

Tapahtumavastaava

Tapahtumavastaava : Nina Kumpulainen

Nina Kumpulainen

nina.l.m.kumpulainen@student.jyu.fi

Tapahtumavastaava

Tapahtumavastaava : Mari Stenberg

Mari Stenberg

mari.h.stenberg@student.jyu.fi

Emäntä/Ympäristövastaava

Emäntä/Ympäristövastaava : Sanni Erämies

Sanni Erämies

sanni.k.eramies@student.jyu.fi

Liikuntavastaava

Liikuntavastaava : Emilia Lähteenmäki

Emilia Lähteenmäki

emilia.i.lahteenmaki@student.jyu.fi

Luontoretkivastaava

Luontoretkivastaava : Roosa Hautala

Roosa Hautala

roosa.m.m.hautala@student.jyu.fi

SoPo KoPo

SoPo KoPo : Toni Lemmetyinen

Toni Lemmetyinen

toni.t.lemmetyinen@student.jyu.fi
Sosiaalipoliittinen ja koulutuspoliittinen vastaava

 

Vuoden 2017 virkailijat

Lanivastaava

Lanivastaava : Pekka Roivas

Pekka Roivas

pekka.n.t.roivas@student.jyu.fi

KV-vastaava

KV-vastaava : Ville Veijalainen

Ville Veijalainen

ville.v.veijalainen@student.jyu.fi

LOIMU-vastaava

LOIMU-vastaava : Jaakko Litmanen

Jaakko Litmanen

jaakko.j.litmanen@student.jyu.fi

Huiskilovastaava

Huiskilovastaava : Nella Heikinmäki

Nella Heikinmäki

nella.k.heikinmaki@student.jyu.fi

Äänielimen päätoimittaja

Äänielimen päätoimittaja : Anna Tuominen & Aura Tuominen

Anna Tuominen & Aura Tuominen

anna.k.tuominen(at)student.jyu.fi & aura.i.tuominen(at)student.jyu.fi

Tanssi- ja hyönteisvastaava

Tanssi- ja hyönteisvastaava : Niko Kangasniemi

Niko Kangasniemi

niko.n.kangasniemi@student.jyu.fi

Kuvat: Ilona Laine, Ronja Kiviö