Hallitus


Vuoden 2020 hallitus


Puheenjohtaja
Puheenjohtaja : Mari Stenberg

Anette Ursin
anette.a.k.ursin@student.jyu.fi
Varapuheenjohtaja
Varapuheenjohtaja : Nella Heikinmäki

Milja Mehtonen
milja.l.h.mehtonen@student.jyu.fi
Sihteeri/Tiedotusvastaava + kv-vastaava
Sihteeri : Niko Kangasniemi

Pyry Alenius
pyry.at.alenius@student.jyu.fi
Taloudenhoitaja
Taloudenhoitaja : Anette Ursin

Katri Ketola
katri.m.c.ketola@student.jyu.fi
Yrityssuhde ja excursiovastaava
Tiedotusvastaava : Pyry Alenius

Riikka Jormakka
riikka.r.e.jormakka@student.jyu.fi
Tapahtumakoordinaattori
Tapahtumakoordinaattori : Nelli Rauhala

Laura Miettinen
laura.e.miettinen@student.jyu.fi
Tapahtumavastaava
Tapahtumavastaava : Laura Miettinen

Ida Kronqvist
ida.j.kronqvist@student.jyu.fi
Tapahtumavastaava
Tapahtumavastaava : Milja Mehtonen

Olga Ylönen
olga.h.ylonen@student.jyu.fi
Kopinhoitaja/ympäristövastaava
Isäntä/ympäristövastaava : Miikka Miettinen

Inka Ojanen
inka.k.ojanen@student.jyu.fi
Liikunta- ja raittiusvastaava
Liikunta- ja raittiusvastaava : Johannes Ilomäki

Jukka Särmälä
jukka.t.sarmala@student.jyu.fi
Luontoretkivastaava
Luontoretkivastaava : Ronja Kiviö

Kerttu Kotala
kerttu.a.e.kotala@student.jyu.fi
SoPo KoPo
SoPo KoPo : Sami Salmikangas

Nelli Rauhala
nelli.f.rauhala@student.jyu.fi

Sosiaali- ja koulutuspoliittinen vastaava


Vuoden 2020 virkailijat


Lanivastaava
Lanivastaava : Pekka Roivas

Mari Stenberg
mari.h.stenberg@student.jyu.fi
Webmaster
Mähinämaisteri/Webmaster : Elisa Salmivirta

Pyry Alenius
pyry.at.alenius@student.jyu.fi
Sidosryhmävastaava
LOIMU-vastaava : Nina Kumpulainen

Riikka Jormakka
riikka.r.e.jormakka@student.jyu.fi
Huiskilovastaava
Huiskilovastaava : Roosa Vanhatalo

Sanni Parviainen
sanni.marleena@hotmail.com
Äänielimen päätoimittaja
Äänielimen päätoimittaja : Veera Schroderus

Veera Schroderus
veera.i.schroderus@student.jyu.fi
Tanssi- ja hyönteisvastaava
Tanssi- ja hyönteisvastaava : Anni Järvenpää

Pekka Roivas
pekka.n.t.roivas@student.jyu.fi