Board


Board of Year 2020


President
Puheenjohtaja : Mari Stenberg

Anette Ursin
anette.a.k.ursin@student.jyu.fi
Vice President
Varapuheenjohtaja : Nella Heikinmäki

Milja Mehtonen
milja.l.h.mehtonen@student.jyu.fi
Secretary/Information Officer
Sihteeri : Niko Kangasniemi

Pyry Alenius
pyry.at.alenius@student.jyu.fi
Treasurer

Taloudenhoitaja : Anette Ursin

Katri Ketola
katri.m.c.ketola@student.jyu.fi
Corporate relations and
excursion representative
Tiedotusvastaava : Pyry Alenius

Riikka Jormakka
riikka.r.e.jormakka@student.jyu.fi
Event Coordinator

Tapahtumakoordinaattori : Nelli Rauhala

Laura Miettinen
laura.e.miettinen@student.jyu.fi
Event Manager
Tapahtumavastaava : Laura Miettinen

Lauri Kujala
lauri.h.t.kujala@student.jyu.fi
Event Manager
Tapahtumavastaava : Milja Mehtonen

Olga Ylönen
olga.h.ylonen@student.jyu.fi
Host/Environmental representative
Isäntä/ympäristövastaava : Miikka Miettinen

Inka Ojanen
inka.k.ojanen@student.jyu.fi
Excercise and Sobriety Manager
Liikunta- ja raittiusvastaava : Johannes Ilomäki

Jukka Särmälä
jukka.t.sarmala@student.jyu.fi
Nature event coordinator
Luontoretkivastaava : Ronja Kiviö

Kerttu Kotala
kerttu.a.e.kotala@student.jyu.fi
SoPo KoPo
SoPo KoPo : Sami Salmikangas

Nelli Rauhala
nelli.f.rauhala@student.jyu.fi

Social- and educational affairs representative